Ši interneto svetainė priklauso nepriklausomai bendrovės "GNLD International" konsultantei Renatai Gudaitienei
 

Apie GNLD

GNLD yra oficialiai registruota įmonė Lietuvoje - UAB "GNLD International".
Visi GNLD produktai yra notifikuoti pagal Lietuvos įstatymus.

GNLD yra tarptautinė kompanija, įsipareigojusi padėti žmonėms kontroliuoti savo gerovę, ne tik fizinę, bet ir finansinę. Turėdami didesnę kaip 50 metų patirtį ir šiuo metu dirbdami daugiau nei 50-yje šalių, GNLD siūlo tokį privalumą, kad sėkmę, kurios sulauksite GNLD šeimoje, galėsite perduoti ateities kartoms.

GNLD misija yra suteikti geresnį gyvenimą, siūlant aukščiausios kokybės produktus ir geriausią verslo galimybę tiesioginėje prekyboje.

Nuo 1958 metų GNLD rūpinasi visos šeimos gera savijauta, siūlydama sveiko maisto "NeoLife" maisto papildus, mokslo pagrindu sukurtas "Nutriance" asmens priemones ir draugiškus aplinkai "Golden" namų priežiūros produktus.
Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija

GNLD yra Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos narė ir yra pasirašiusi Etikos kodeksą.


Mokslas ir GNLD

Metų metais GNLD pristato protingus sprendimus: patikimus, veiksmingus, saugius aplinkai išskirtinius produktus.

GNLD produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo. Mes naudojame tik geriausios kokybės natūralias maistines medžiagas - žmogaus maisto grandinės sudedamąsias dalis, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.

Priimant sprendimus dėl produktų gamybos, naudojimo ar vartojimo, visada atsižvelgiama į poveikį aplinkai.

Mokslo patarėjų taryba SAB1976 m. dr. Furstas įkūrė Mokslo patarėjų tarybą (SAB), sukurusią "NeoLife" maisto papildų šeimą. Dabar turėdama jau visą eilę GNLD produktų, Mokslo patarėjų taryba yra žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrinėjimų technologijų branduolys. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje.

GNLD SAB dirba tam, kad atskirtų faktus nuo prasimanymų. SAB nariai, žymūs savo srities specialistai, ypač palankiai vertinami visuotinėje mokslo bendrijoje. SAB nariai vadovauja šiuolaikiškiausiems tyrinėjimams. Be to, jie dalyvauja daugelyje svarbiausių pasaulio mokslo konferencijų ir seminarų, kuriuose dažnai pristato GNLD mokslinius darbus.

Kaip užsisakyti
Klauskite manęs Skypu GNLDproduktai Skype: GNLDproduktaiJeigu radote tai, ką norėtumėte įsigyti, susisiekite su manimi patogiausiu Jums būdu: telefonu, elektroniniu paštu arba Skype.Sužinok daugiau
GNLD pigiau

Pirk produktus pigiau,
pradėk savo verslą

Jeigu norite GNLD produktus įsigyti pigiau, tapkite konsultantu.
Pasakykite šį norą man ir viskuo bus pasirūpinta.Sužinok daugiau
Apmokėjimui

Renata Gudaitienė
AB SEB bankas
LT16 7044 0600 0732 4474

Renata Gudaitienė
AB Swedbank
LT79 7300 0100 7040 6181

NeoLife produktai -
kokybiški produktai,
kuriais galite pasitikėti.